You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /home/crystalf/public_html/estrichgridas.lv/includes/menu.inc).

Estrich betona grīdas

Grīdu iestrāde Estrich tehnoloģijā sevī apvieno divus svarīgus pakalpojuma rādītājus, tādus kā izmaksas un kvalitāte.
Estrich tehnoloģija tiek piedāvāta kā alternatīva parastajām betona grīdām, norādot to ekonomisko un kvalitatīvo efektivitāti.

Estrich grīdu iestrādes tehnoloģija ir aizgūta no Vācijas, kur to uzsāka praktizēt pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. Latvija šīs tehnoloģijas apguve un izmatošana tika uzsākta 2000. gadā.

Izvēloties Estrich tehnoloģisko risinājumu, grīdas segums būs gluds, līdzens un izturīgs. Tas ir piemērots kā dzīvojamām, tā industriālām telpām, kā jaunbūvēm, tā renovācijām.

Estrich klona grīdu ieklāšanā izmanto betona sūkni-maisītāju "Putzmeister " un betona slīpmašīnu. Ar iekārtas "Putzmeister " palīdzību iespējams javas maisījumu piegādāt līdz pat 100 m augstumam vertikālā plaknē un 150 m rādiusā horizontālā plaknē.

Domājot par siltuma efektivitāti un konkrētās telpas izmantošanas mērķiem, Estrich grīdas izveide iespējama arī kopā ar tās siltināšanu.
 

2014 EstrichGridas.lv